close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
piątek 28 listopada 2014 | imieniny obchodzi: Jakub, Lesław, Zdzisław
GEOPORTAL
POWIAT STRZELECKO - DREZDENECKI
STAROSTWO POWIATOWE
STRATEGIE I PROGRAMY
JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE POWIATU
SPORT I TURYSTYKA
POWIATOWE SŁUŻBY,INSPEKCJE,STRAŻE
RUCH KULTURALNY
FILM O POWIECIE
PROJEKT Wiedzieć i umieć więcej
WIRTUALNY SPACER PO POWIECIE STRZELECKO - DREZDENECKIM
SPOTKANIE NA MIEDZY
WYBORY SAMORZĄDOWE 2010
Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
Projekt Zainwestuj w swoją przyszłość
KONKURSY realizowane przez Starostwo Powiatowe w Strzelcach Kraj.
Akademia kompetencji zawodowych w powiecie strzelecko-drezdeneckim























Czy materiały informacyjne zamieszczone na stronie internetowej są czytelne i pomocne przy załatwianiu spraw?
tak
raczej tak
nie
Zobacz wyniki | Głosuj
  
          
 
 
Aktualności
   
IMPREZY KULTURALNE NA TERENIE POWIATU

MIASTO I GMINA STRZELCE KRAJEŃSKIE


Styczeń

  1. Koncert Nowroczny - 10 stycznia
  2. XVII Finał Wielkiekj Orkiestry Świątecznej Pomocy - 11 stycznia
  3. Koncert Koled i Jasełek w Tucznie - 11 stycznia
  4. Spotkanie opłatkowe w Brzozie - 15 stycznia
  5. Choinka dla dzieci w Lubiczu - 17 stycznia
  6. Koncert Filharmonii Poznańskiej 20 stycznia
  7. Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczyvh i Jasełkowych " PRO ARTE" - 21 stycznia
  8. Dzień Babci i Dziadka - 22 stycznia
  9. Choinka dla dzieci w Brzozie 26 stycznia
  10. Koncerty -  Wieczory Kolęd 

Luty

  1. Biała Zima - Ferie z Ośrodkiem Kultury 16 - 21 luego
  2. Koncert Filharmonii Poznańskiej -  7 lutego
  3. Turniej Tańca Towarzyskiego  - 18 lutego
  4. Podsumowanie Roku - Gala Oficjalna - 28 lutego

Marzec

  1. Miejsko - Gminnny Przeglad Wokalny Amatorskiego Ruchu Artystycznego -  6 marca
  2. Turniej Break Dance - 7 marca
  3. Dzień Kobiet w Sokólsku -  8 marca
  4. Dzień Kobiet w Dankowie - 9 marca
  5. Przegląd Twórczości Artystycznej  Przedszkoli - 14 marca
  6. Koncert Filharmonii Poznańskiej 17 marca
  7. Przeglad Twórczości Artystycznej Szkół Podstawowych - 20 marca
  8. Powitanie Wiosny - Turniej Szkół - 21 marca
  9. Koncert " Początek Wiosny" - 21 marca
  10. Powiatowe eliminacje recytatorskie - 25 marca

Kwiecień

  1. Koncert Papieski- 2 kwietnia
  2. Wystawa Fotograficzna- "Wspomnienia o Janie Pawle II"- 2 kwietnia
  3. Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół Gimnazjalnych - 9 kwietnia
  4. Koncert Filharmonii Poznańskie - 21 kwietnia
  5. Powiatowe Eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego - 29 kwietnia

Maj

  1. Koncert z okazji Święta 3 maja
  2. Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych " PRO ARTE"- 6 maja
  3. Teatr wiosenny w Tucznie - 10 maja
  4. Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych "PRO ARTE" - 12 maja
  5. Gminny Turniej Matematyczny - 14 maja
  6. Piknik Rodzinny - 15 maja
  7. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 19 maja
  8. VIII Dziecięcy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Mała Keja" - 22 maja
  9. Przegląd Twórczości Plastycznej Młodzieży - wystawa prac - 23 maja
  10. Obchody Dnia Działacza Kultury - 23 maja
  11. Wystawa Fotograficzna
  12. Polsko- Niemiecki Dzień Matki - 28 maja
  13. Dzień Dziecka w Dankowie - 29 maja
  14. Dzień Dziecka w Sokólsku - 30 maja
  15. Miejsko- Gminny Przegląd Zespołów Weselnych - 30 maja
  16. Dzień Dziecka w Lubiczu - 31 maja

Czerwiec

  1. Festyn z okazji "Dnia Dziecka" - 1 czerwca
  2. Regionalne Spotkanie Twórców Ludowych
  3. Gminnyy Turniej Wiedzy Rycerskiej w Ogardach - 4 czerwca
  4. Występy dzieci i młodzieży w Brzozie 13 czerwca
  5. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 16 czerwca
  6. Sobótka w Bobrówku - 23 czerwca
  7. Noc Świętojańska w Brzozie - 23 czerwca
  8. Plener Rzeźbiarski - 20-27 czerwca
  9. III Jarmark Strzelecki - 27 czerwca
  10. Powitanie Lata w Dankowie - 27 czerwca
  11. Dzień Lubicza - 27 czerwca

Lipiec

  1. XI Powiatowy Plener Fotograficzny - 2-8 lipca
  2. III Gminne Targi Jadła Regionalnego w Wielisławicach - 4 lipca
  3. Festyn Archeologiczny - Danków 2009 - 11 lipca
  4. " Lato w Mieście"- bezpieczne wakacje w ośrodku kultury 
  5. Dzień "Sokoła" w Sokólsku - 25 lipca

Sierpień

  1. VIII Festiwal Piosenki Żeglarskiej " Keja" - 1 sierpnia

Wrzesień

  1. Gminne Święto Plonów - 6 września
  2. Dni Lipich Gór - 12 września
  3. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 15 września
  4. Pożegnanie lata - impreza plenerowa - 19 września
  5. Dożynki Sołeckie w Bobrówku 
  6. Poplenerowa wystawa fotograficzna - wrzesień/październik

Październik

  1. IV Turniej Klubów Seniora - 7 października
  2. Wieczóe filmowy dla dzieci i młodzieży - 10 października
  3. Przegląd Teatrów Młodzieżowych - 6 października
  4. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 20 października
  5. Wieczór Poezji Śpiewanej - 24 października

Listopad

  1. Koncert z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada
  2. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 17 listopada
  3. Cecyliana - koncert ku czci św. Cycylii patronki pieśni religijnej - 22 listopada
  4. Zabawa andrzejkowa dla dzieci - 24 listopada
  5. Strzeleckie spotkania jazzowe - 28 listopada

Grudzień

  1. "Mikołajki" impreza dla dzieci - 6 grudnia
  2. Koncert Filharmonii Poznańskiej - 15 grudnia
  3. Wigilia Sołecka w Sidłowie - 20 grudnia
  4. Wigilia Miejska - 20 grudnia
  5. Wieczerza Wigilijna Seniorów - 21 grudnia
  6. Powitanie Nowego Roku - 31 grudnia 


MIASTO DREZDENKO

Styczeń

  1. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu wokalistów Studium Piosenkarskiegoo DK - 4 stycznia
  2. Koncert noworoczny - 25 stycznia

Marzec

  1. Konkurs piosenki dzieciecej i młodzieżowej - 15 marca

Kwiecień

  1. Floriafest (święto wiosny) - 30 kwietnia - 1 maja

Maj

  1. Warsztaty plastyczne dla uczestników Szkoły talentów 1 - 3 maja
  2. Manifestacja patriotyczna z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja - 3 maja
  3. Ogólnopolski Konkurs piosenki dzieciecej i młodzieżowej o "Złotą Sosnę" - 24 maja

Czerwiec

  1. Jarmark Kasztelański - 6 czerwca
  2. Podsumowanie powiatowego przeglądu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży - 12 czerwca

Lipiec

  1. Muzyka przed Pałacem - 3 - 5 lipca
    Niemen i inni a capella
    Z brawurą i finezją
    W niewoli Kupidyna
  2. Plener rzeźbiarski "Osobliwości i legendy" 18 - 26 lipca
  3. Ogólno[polski Plener Malarski 20 - 26 lipca
  4. Biesiada kresowa - 25 lipca

Wrzesień

  1. Biesiada kresowa - 19 września

Listopad

  1. Koncert Niepodległościowy - 10 listopada

http://drezdenko.pl/kultura/kalendarz_imprez


MIASTO I GMINA DOBIEGNIEW

Styczeń

  1. Przegląd Kolęd i pastorałek

Luty

  1. Konkurs Recytatorski Poezji Obozowej

Maj

  1. Dni Dobiegniewa 1 - 2 maja

Czerwiec

  1. Noc Świętojańska w Słowinie
  2. Piknik Klubów Seniora

Lipiec

  1. Turniej Piłki Nożnej 20 - 27 lipca


GMINA STARE KUROWO

Styczeń

  1. Dzień babci i dziadka 23 stycznia

Luty

  1. Bal Karnawałowo - Walentynkowy 14 luty
  2. Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury

Marzec

  1. Koncert z okazji "Dnia Kobiet" 7 marca
  2. Wisenna akcja " Bądź bezpieczny na drodze" 20 marca 

Kwiecień

  1. Konkurs na najpiekniejszą palmę wielanocną 5 kwietnia

Maj

  1. "Wielka majówka" - 2 maja
  2. "Mama i ja" - obchody Dnia matki i Dnia Dziecka - 30 maja

Czerwiec

  1. Impreza plenerowa promująca Stare Kurowo - 13 czerwca

Sierpień

  1. Dożynki Gminne - 18 sierpnia

Wrzesień

  1. Pożegnanie lata - 5 września

Październik

  1. Obchody Dni Seniora
  2. Wystawa prac plastycznych i fotograficznych

Listopad

  1. Obchody Święta Niepodległości 11 listopada

Grudzień

  1. "Mikołajki objazdowe" - 6 grudnia
  2. "Wigilia Sponsorka"

http://www.gok_stare_kurowo.republika.pl/index.html


GMINA ZWIERZYN

http://www.zwierzyn.pl/content.php?cms_id=125&lang=pl&p=p12

 

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
Zwierzyn
Dobiegniew
Strzelce Krajeńskie
Drezdenko
Stare Kurowo
 
Wpisz swój adres email.
dopisz
  



  
Online: 1 odwiedzin: 1766720  
Aktualności |
© 2004 - 2014 Powiat Strzelecko - Drezdenecki. All right reserved.